Radość jest jak kamień,
który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi.
Adalbert Balling
miron-showcase

Rekomendacje

II Charytatywny Bal Karnawałowy PLO nr 1 za nami! Ogromne podziękowanie dla pana Mirona - wodzireja za piękny bal, który zostanie na długo w pamięci wszystkich gości! Klasa, styl, dobry smak i wyczucie! Muzyka spełniająca oczekiwania najbardziej wybrednych tancerzy! Piękna zabawa do białego rana! Wszystkim polecamy wodzireja Mirona i już z niecierpliwością czekamy na kolejny wspólny bal za rok! Nie pamiętamy lepszej zabawy! Serdecznie dziękujemy! Nauczyciele i goście PLO nr 1.

Organizatorzy

Fantastyczne prowadzenie imprez przez Mirona Wodzireja, przekłada się na ogromne zaangażowanie uczestników, zarówno dorosłych, jak i dzieci, w tym osób niepełnosprawnych. Wodzirej Miron dał się poznać  jako osoba empatyczna,  przy tym obowiązkowa z kompleksową realizacja swoich usług.

Sybilla Fusiarz Ambasada Sukcesu

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie świetnej imprezy urodzinowej 28+30 😊. My i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni  👍. Jak zawsze Pan Miron stanął na wysokości zadania - gorąco polecamy 🤩!

Ewelina i Marcin

"Prowadzenie imprezy w wykonaniu wodzireja Mirona jest pełne profesjonalizmu i zachęty do dobrej zabawy. Ogromnym atutem jest podążanie za potrzebami i oczekiwaniami osób uczestniczących w imprezie. Proponowana muzyka porywa do tańca, a organizowane zabawy są pełne dobrego smaku. Dotychczas nie byłam na imprezie podczas, której wszyscy goście byli na parkiecie. Imprezy z wodzirejem Mironem mogłyby trwać do białego rana🙂" Pozdrawiam serdecznie wraz z gośćmi uczestniczącymi w imprezie urodzinowej

Ola

A nasz marsz poprowadził niezawodny Miron Wodzirej! (Serducho) Zaglądajcie na jego stronę, niech Wasze imprezy nie będą już nigdy nudne!

Szlachetna Paczka Opole

Panie Mironie, serdecznie dziękujemy za kolejne uświetnienie marszu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Cieszymy się, że zawsze możemy na Pana liczyć, a wszystkie eventy z panem są po prostu świetne!

Szlachetna Paczka Opole

Dnia 1 lutego 2020r. w Hotelu Terminal we Wrocławiu odbył się IV Parafialny Bal Charytatywny. Wspaniale bawiło się niemal 180 osób, a wiele z nich zeszło z parkietu o godzinie czwartej rano. Dzięki Wodzirejowi, Panu Mirosławowi Jaworowskiemu z Opola, po raz kolejny doświadczyliśmy wyjątkowej formy prowadzenia zabaw tanecznych. Mirku, Miron Wodzirej, bardzo dziękujemy za Twój profesjonalizm i niezwykłą umiejętność integrowania ludzi.

Organizatorzy

II Charytatywny Bal Karnawałowy PLO nr 1 za nami! Ogromne podziękowanie dla pana Mirona Wodzireja za piękny bal, który zostanie na długo w pamięci wszystkich gości! Klasa, styl, dobry smak i wyczucie! Muzyka spełniająca oczekiwania najbardziej wybrednych tancerzy! Piękna zabawa do białego rana! Wszystkim polecamy wodzireja Mirona i już z niecierpliwością czekamy na kolejny wspólny bal za rok! Nie pamiętamy lepszej zabawy! Serdecznie dziękujemy!

Nauczyciele i goście PLO nr 1

Niewielu tak zabawę poprowadzi jak Miron Wodzirej! Nienaganne maniery, wyczucie nastroju, muzyka dla każdego i perfekcyjnie przeprowadzone aukcje charytatywne, za to wszystko dziękują przyjaciele ze Smolca. Do zobaczenia za rok na kolejnym Balu Charytatywnym!

Organizatorzy

Serdecznie dziękujemy za wyśmienitą zabawę i pozytywną energię na srebrnym weselu naszych rodziców :D Polecamy Mirona Wodzireja na każdą imprezę, świetnie dobrana muzyka, genialne zabawy towarzyskie i taneczne :)

Krzysztof Łysy

Dorota i Henryk nDziękujemy za świetną zabawę i wzorowo prowadzoną imprezę srebrnego wesela, zdecydowanie jest to jedna z tych niezapomnianych :) Serdecznie polecamy na Mirona Wodzireja na wszelkie imprezy, świetna zabawa gwarantowana!

Dorota i Henryk Senderscy

Rzadko można spotkać osobę potrafiącą w sposób kulturalny i zabawny prowadzić zabawę w trakcie różnych uroczystości jubileuszowych (urodziny, rocznice...). Kimś takim jest Mirosław Jaworowski. Sama niedawno brałam udział w imprezie prowadzonej przez niego. Świetna zabawa, inteligentny humor, niebanalne konkursy, dobra muzyka i śpiew. Naprawdę warto!!! ?

Bożena Tomanek

KamilaNajlepszy Wodzirej na Opolszczyźnie, Dolnym Śląsku, co tam! W całej Polsce. Profesjonalny, pełen energii, z poczuciem humoru, rozkręci każdą, nawet najsztywniejszą imprezę. Polecam gorąco, z czystym sumieniem!

Kamila

bozena lechowiczMiałam okazję uczestniczyć w zabawach organizowanych przez Mirka zarówno w przedszkolu jak i w gronie osób dorosłych. Świetnie radzi sobie z jednymi, jak i z drugimi. Inteligentny, dowcipny, kreatywny, zawsze perfekcyjnie przygotowany, ale w razie potrzeby potrafi natychmiast dostosować się do oczekiwań grupy i zaimprowizować. Niewyczerpane źródło zabaw, pomysłów i energii. Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrej zabawy:)

Bożena Lechowicz

andrzej michalskiW sobotę, w Borowiance w Suchym Borze, dziękowaliśmy naszemu Dyrektorowi za 16-letnią współpracę. Okazja niezbyt wesoła, bo rozstawaliśmy się ze wspaniałym Człowiekiem. Wyśmienitą atmosferę na tej imprezie zbudowała nasz nieoceniony DJ Mirek. Od początku zadbał aby nie było smutno (choć było wzruszająco). Potrafił nas połączyć, zachęcić do zabawy i uśmiechu. W wszystko z klasą i uśmiechem. Jak usłyszycie, że gdzieś gra Miron Wodzirej wybierajcie się na imprezę!!! Warto! Polecam!!!

Andrzej Michalski

Serdeczne podziękowania dla Mirona za fantastyczną imprezę Sylwestrową. Osiem godzin tańców i świetnych zabaw bez chwili wytchnienia, fantastyczna ekipa, pyszne jedzenie - to trzeba było przeżyć.

Marek Kubicz

Ogromne dzięki za poprowadzenie mojej imprezy urodzinowej. Było nawet lepiej niż sobie wymarzyłam. Ja i moi goście będziemy długo wspominali tak świetną zabawę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Beata Sroka

Na ostatniej wspólnej zabawie w gronie ludzi, którzy spędzili ze sobą 16 lat, grał nam Miron. Chociaż wydawało nam się, że będzie smutno wcale tak się nie stało. Nie tylko muzyka była dobrana pod nasze gusta, ale i piosenki ze słowami, które wzruszały i przypominały wspaniałe chwile i wspólne przygody. Nie sposób napisać, jak fantastyczna była ta impreza. Radosne zabawy, muzyczne żarty, gorące rytmy przeplatane z wyciszającymi kawałkami… Żałujcie, że Was nie było…

Sławek Seroczyński
Zobacz rekomendacje z prowadzenia przeze mnie wesel.

Wodzirej na wesela

wesela bezalkoholowe • wesela z alkoholem • zabawy dla dzieci na weselu

Wodzirej dla dorosłych

bale karnawałowe dla dorosłych • imprezy integracyjne • jubileusze • konferansjerka

Wodzirej dla dzieci (i rodziców)

pikniki rodzinne • festyny • zabawy plenerowe • bale karnawałowe • spotkania ze św. Mikołajem • urodziny