Radość jest jak kamień,
który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi.
Adalbert Balling

Rekomendacje z prowadzenia wesel

Pan Miron - klasa sama w sobie! Sympatyczny, kulturalny, elegancki 😉 Rozkręcił naszą zabawę weselną i poprawinową ponad wszelkie wyobrażenie. Absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni ogromem ciekawych pomysłów na przeróżne zabawy. Od nas solidne 10/10, bardzo polecamy!

Bartek

Julia i KrzysztofDziękujemy za wspaniałą zabawę weselną! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Mironem.
Goście świetnie się bawili do późnych godzin nocnych.
Polecamy i Pozdrawiamy!

Julia i Krzysztof

Daria i BartekZ całego serca polecamy pana Wodzireja Mirona. To wspaniały człowiek, o bardzo bogatej osobowości. Znakomicie poprowadził on zabawę zarówno na naszym weselu, jak i podczas poprawin, zaskakując gości wciąż nowymi pomysłami. Cechuje go umiejętność fantastycznej konsolidacji uczestników zabawy. Warto dodać, że pan Miron ma fenomenalne wyczucie sytuacji oraz reprezentuje bardzo wysoką klasę. Jego zaangażowanie sprawiło, że goście z dużą sympatią wspominają wszelkie atrakcje autorstwa pana Mirona.

Daria i Bartek, 15.08.2020

Kasia i MarekTo najlepszy wodzirej weselny jakiego znamy! Byliśmy na weselu u znajomych które prowadził Miron, bawiliśmy się świetnie i od razu wiedziałam że chcę by był również na moim weselu. I tak się stało! 7 sierpnia 2021 Miron rozkręcił nasze wesele tak że wszyscy (może oprócz kilku starszych osób) byli na parkiecie i nie chcieli kończyć zabawy! Naprawdę! Ja jako panna młoda bawiłam się niesamowicie i tak samo pozytywne opinie słyszałam od moich gości. Miron umie bardzo fajnie poprowadzić różne zabawy i tańce integracyjne, wszystko co i jak ustala się z nim przed weselem. Nie ma żadnych niestosownych ani niesmacznych zabaw. Wszystko jest na wysokim poziomie kultury a jednocześnie z humorem. Ma bardzo ciekawe pomysły. Jeśli para młoda sobie tego życzy Miron może poprowadzi oczepiny z nawiązaniem do tradycji, czyli z przyśpiewkami i z nałożeniem czepca. Bardzo bardzo serdecznie polecamy!

Kasia i Marek

Wiktoria i TomaszOd momentu gdy zdecydowaliśmy się na wesele bezalkoholowe, wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wodzireja-profesjonalisty. Na pana Mirosława trafiliśmy przypadkiem, poszukując kogoś, kto zapewni nam i naszym gościom zabawę na wysokim poziomie. Wodzirej Miron mocno zaangażował się w organizację naszego wesela, szczegółowo wypytywał o każdy jego aspekt. To, co od początku doceniliśmy w kontakcie z nim, to duże doświadczenie – nasze wesele wiele zyskało, dzięki radom i sugestiom pana Mirosława.
Jako wodzirej przerósł nasze oczekiwania i wspaniale poprowadził wesele. Nie musieliśmy się niczym przejmować, ponieważ był cały czas w pełni zaangażowany, dopasowywał się do potrzeb gości i panującej sytuacji. Szczególnie pozytywnie zaskoczył nas ilością zabaw, których w większości nawet nie znaliśmy, a każda z nich była prowadzona z klasą, bez zażenowania. Na naszym weselu było sporo dzieci, które dzięki wodzirejowi, ani chwili się nie nudziły. Tak samo zresztą jak dorośli – każdy z nich choć chwilę był na parkiecie. My sami przyznamy, że na żadnym weselu nie bawiliśmy się tak dobrze, jak na swoim.
Pan Mirosław wprowadził również do wesela sporo elementów, z którymi wcześniej się nie spotkaliśmy, a które zrobiły dobre wrażenie na nas i naszych gościach. Było to chociażby przywitanie chlebem i solą, polonez czy oczepiny w wersji ludowej.
Każdy, komu zależy na poprowadzonej z klasą świetnej zabawie weselnej, powinien wybrać wodzireja Mirona!

Gorąco polecamy!

Wiktoria i Michał, 14.08.2021

Paulina i SebastianPana Mirona znamy już od wielu lat. Braliśmy udział w różnych licznych wydarzeniach przez Niego prowadzonych, począwszy od studniówek po organizacje bezalkoholowych sylwestrów. Słowem - nie było imprezy, na której nie bawiliśmy się doskonale z panem Mironem.
Pan Miron jest osobą godną zaufania, świetnie potrafi się wczuć w klimat każdej imprezy i zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Ma dar do łączenia pokoleń poprzez organizację zabaw zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych i starszych osób. Współpraca z Panem Mironem jest pełna profesjonalizmu, a nawet z losowych zewnętrznych zdarzeń potrafi wyjść z wielką klasą.
Co do naszego wesela, to nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń. Doskonała komunikacja zarówno przed, jak i w trakcie imprezy. Samo wykonanie genialne - mnóstwo zabaw angażujących wszystkich gości, świetna muzyka, otwartość na pomysły, a co najważniejsze niezwykła energia i pasja Pana Mirona pociągała wszystkich do dobrej zabawy. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni! Po weselu prosili o kontakt do Pana Mirona. Nasze babcie bawiły się, aż do drugiej w nocy, nie wspominając o młodszym towarzystwie...
Co ważne, wesele było bezalkoholowe. Nasi przyjaciele, którzy normalnie nie wyobrażali sobie dobrej zabawy bez alkoholu, po weselu mówili, że była to jedna z najlepszych imprez na jakich byli oraz że dzięki nam odkryli, że można się świetnie bawić bez alkoholu.
Z całego serca dziękujemy Panu Mironowi ❤
Gorąco polecamy!

Paulina i Sebastian, 28.08.2021

Pełen profesjonalizm w każdym calu. Wodzirej Miron poznając nas i rozmawiając z nami uważnie sprawił, że wesele było imprezą o charakterze odpowiadającym naszym osobowościom (muzyka, zabawy, prowadzenie, niespodzianki dla Rodziców i Gości), a w dodatku dodał do tego swoje charakterystyczne elementy, które w całości złożyły się na niezapomniany wieczór i noc. Wodzirej Miron wspaniale wchodzi w interakcje z Gośćmi, co sprawia, że świetnie wyczuwa co, w jakim momencie i w jakiej ilości sprawi Im najwięcej dobrej zabawy, emocji i satysfakcji. Dzięki temu atmosfera panująca na sali podnosi się, a uśmiech udziela się zaraźliwie. Wszyscy, niezależnie od wieku, płci, czy predyspozycji bawią się i chętnie wracają na parkiet lub z niego nie schodzą! Dostaliśmy informację zwrotną od wielu naszych gości, że nawet jeśli to nie były do końca ich klimaty imprezowe to nie sposób było odpuścić tak dobrej zabawy lub tańca na parkiecie. Wodzirejowi należą się wielkie brawa za połączenie elegancji, poczucia humoru, swobody i naturalności z tym, czego kupić się po prostu nie, a jest to pasja... Wodzirej Miron prowadzi imprezy z pasją i radością, co oddziałuje na wszystkich wokół. Energia jaką wkłada we wszystko, co dzieje się na parkiecie jest wyrazem wielkiego szacunku dla swojego zawodu i gości imprezy. Wodzirej Miron jest po prostu częścią tego, na co zaprasza w dniu imprezy wszystkich gości. W dodatku każdy kontakt z Nim, rozmowa, spotkanie była samą przyjemnością :)

Mariola i Tomasz, 25.09.2021

Pan Miron to wspaniała osoba. Towarzyszył nam podczas naszego wesela. Jest profesjonalny, pomysłowy i bardzo kulturalny! Wszystkie zabawy i tańce były przemyślane i ze smakiem. Do dzisiaj wszyscy wspominamy naszą zabawę! Było rewelacyjnie. Dziękujemy za wszystkie sugestie i pomysły🤗 Dziękujemy za ten dzień i z całego serca polecamy! Jak wesele lub inna impreza to oczywiście z Panem Mironem!! Pozdrawiamy serdecznie.

Agnieszka i Kamil

Pan Mirosław od pierwszego momentu sprawił dobre wrażenie, elegancki otwarty człowiek, który wie o co chodzi z organizacją imprez. Wywiad jak i cała reszta poszła bardzo sprawnie, pomocne sugestie, ale bez narzucania swoich pomysłów, wszystko zostało ustalone tak jak chcieliśmy. W dzień wesela Pan Miron wykazał się ogromnym profesjonalizmem, prowadził zabawę zgodnie z naszymi prośbami i widać było że "czuję gości". Po weselu zaproszeni wypytywali skąd wzięliśmy takiego DJ-a, byli miło zaskoczeni tym że jedna osoba może tak porwać do zabawy. Bardzo dziękujemy i polecamy Pana Mirona.

Natalia i Tomasz, 25.09.2021

Ania i ArekKiedy podjęliśmy decyzję o organizacji wesela, nasze myśli od razu skierowały się w stronę Pana Mirona, którego znaliśmy z prowadzenia różnych wydarzeń.
Od samego początku współpraca z Panem Mironem była profesjonalna, co jest dla nas szczególnie ważne. Każdy element przyjęcia został dokładnie omówiony, Pan Miron pytał o nasze potrzeby i oczekiwania, o preferencje naszych gości, jednocześnie dzieląc się swoim długoletnim doświadczeniem. Oddając nasze przyjęcie weselne w ręce Pana Mirona wiedzieliśmy, że nie mamy się o co martwić. I wiem, że dobrze wybraliśmy :)
Mija prawa miesiąc od naszego przyjęcia, a my ciągle słyszymy pochwały na temat tej imprezy. Pan Miron potrafi dostosować się do potrzeb gości i zadowolić naprawdę każdego. Podeszliśmy do Pana Mirona z ogromnym zaufaniem, mówiac, że oddajemy ten dzień w jego ręce - to on jest profesjonalistą. Zaangażowanie Pana Mirona przed weselem pozwoliło nam naprawdę spokojnie przeżyć ten dzień, bez stresu czy aby na pewno wszystko pójdzie ok, bo wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.
Co dla nas było szczególnie istotne, Pan Miron to klasa sama w sobie. Jeśli szukacie wodzireja, który ze smakiem, z dbałością o język, o dobre samopoczucie gości poprowadzi Wasze wesele, tak, by było pełne rodzinnej atmosfery, radości - powinniście wybrać Pana Mirona.
Gdybyśmy mieli organizować wesele jeszcze raz to bez żadnego wahania ponownie wybralibyśmy Pana Mirona.
Panie Mironie, dziękujemy ogromnie!

Ania i Arek, 4.09.2021

Kamila i YuraPan Mirosław prowadził nasze wesele dokładnie trzy miesiące temu. To było niezapomniane przeżycie! Wszyscy goście byli zadowoleni i usatysfakcjonowani, włącznie z Parą Młodą Ja lubię szaleństwa na parkiecie, Mąż tańce i zabawy zespołowe, oboje mieliśmy to czego potrzebowaliśmy w atmosferze totalnego szacunku i rodzinnym ciepłe które roztacza Pan Mirosław. Nasze rodziny były zachwycone sposobem wodzirejowania jakie prezentuje Pan Miron, byli pod wrażeniem jego taktu, klasy, poczucia humoru i tego jakie ciekawe zajęcia nam proponował Polecam z całego serca !!

Kamila i Yura, 9.07.2021 

Natalia i Jacek Serdecznie polecamy Pana Mirona!  Wesele było poprowadzone z klasą! Goście byli zadowoleni i bawili się do białego rana   Jesteśmy wdzięczni za całe serducho włożone w tą imprezę 

Natalia i Jacek, 31.07.2021 

Ania i PiotrBardzo polecamy Wodzireja Mirona każdej parze, której zależy na tym, żeby goście długo wspominali ich wesele Od wielu z naszych gości dostaliśmy po weselu feedback, że "na takim weselu jeszcze nie byli". Pan Mirosław to profesjonalista w każdym calu. To połączenie klasy, doświadczenia oraz elastyczności w podejściu zarówno do Młodych, jak i samych gości. Wodzirej wspaniale dostosowywał zabawy do wieku gości, obserwując na bieżąco co dzieje się na parkiecie. Dzieci i ich rodzice byli zachwyceni licznymi zabawami z chustą i przy znanych utworach dedykowanym dzieciom. Jako Para Młoda, mimo dość napiętego "rozkładu jazdy", czuliśmy się odciążeni, wiedząc, że powierzany nasze wesele w odpowiednie ręce. Wodzirej pozostawał bardzo zaangażowany przez całe wesele, puszczając muzykę taneczną zgodną z naszymi wcześniejszymi ustaleniami . Wodzirej na bieżąco spełniał muzyczne oczekiwania gości, dysponując bardzo szerokim wachlarzem utworów w tym walcem Szostakowicza. Dodatkowo Pan Mirosław uatrakcyjnił nasz pierwszy taniec dymem, który świetnie skomponował się z konfetti. Podczas wesela mieliśmy dużo atrakcji przygotowanych przez wodzireja (część z nich została ustalona przed weselem, ale było też kilka, które stanowiły dla nas miłą niespodziankę). Niekwestionowanym hitem wesela były taniec Tunak, belgijka oraz polonez tuż przed pierwszym tańcem. Również oczepiny okazały się świetną zabawą dla gości i nas samych.

Ania i Piotr, 21-08.2021

Ania i MarcinGorąco polecam pana Mirona Wodzireja! Zapewnia kreatywne zabawy, potrafi świetnie dostosować się do sytuacji oraz gości. Jest nie tylko profesjonalistą w swoim fachu, ale też po prostu wspaniałym człowiekiem.

Warto podkreślić jego zaangażowanie i dobry kontakt z klientem. Pierwsze wesele, podczas którego widziałem, że wszyscy naprawdę dobrze się bawili i nikomu nie przeszkadzał w tym brak alkoholu.

Marcin i Ania, 3.10.2020

Ania i MaciejZ całego serca polecam!!! Wraz z mężem baliśmy się o przebieg naszego wesela gdyż była to uroczystość bardzo kameralna. Jak się w konsekwencji okazało, nie było czego się bać - Pan Mirosław podarował nam najpiękniejszy prezent - sprawił, że nasze wesele zostało okrzyknięte najlepszym, na jakim ktokolwiek - kiedykolwiek był. Do dziś mam uśmiech na twarzy wspominając tamten dzień.... Pokłony w Pana stronę - jest Pan niesamowity!

Ania Przegalińska (i Maciej)  

Wodzireja Mirona wybraliśmy po sugestiach kolegi i szczerze przyznaję, że lepiej wybrać nie mogliśmy. Cały proces od samego początku zamówienia usługi aż po ostatnie minuty wesela przebiegał bez żadnych problemów. Poniżej kilka punktów, dla których uważam, że warto wybrać Pana Mirosława na swoje wesele:
Bardzo duża elastyczność, doświadczenie i wiedza w tym jak organizować tego typu imprezy
Pan Mirosław ma bardzo dużą kulturę osobistą, o czym po weselu wspominało bardzo dużo gości jak i obsługa lokalu.
Nie narzuca swoich zabaw na siłę i w okamgnieniu potrafi rozeznać sytuację, po czym potrafi odpowiednio dobrać swój repertuar do tego co się dzieje na parkiecie.
Ma bardzo fajne zabawy weselne dla gości w każdym wieku (zabawy były jednym z bardziej zachwalanych elementów wesela).
Jeśli chodzi o nasze wesele, to w głównej mierze doceniliśmy jego elastyczność i sposób w jaki przeprowadził z nami wywiad - pytał o bardzo wiele elementów żeby mieć pewność, że wszystko będzie tak jak My tego chcemy i jeśli nasze pomysły nie do końca były trafione, to służył nam swoim bardzo dużym doświadczeniem. Dodatkowo wymyślił nam bardzo fajny sposób na oczepiny, których we wstępnej wersji nie chcieliśmy robić. Na samym weselu dał z Siebie 100% możliwości i zabawiał gości do samego końca.
Także jeśli chcecie, aby goście na Waszym weselu bawili się tak dobrze, że będą je wspominać po wielu wielu latach, to nie wahajcie się i odezwijcie się do Wodzireja Mirona - nie będziecie tego żałować

K&J, 5.06.2021

Dziękujemy za zabawę na najwyższym poziomie podczas naszego wesela! Razem z gośćmi byliśmy zachwyceni doborem utworów i zabaw. Dzięki Pana energii i zaangażowaniu, stres związany z tym wyjątkowym dniem minął wraz z wejściem do sali weselnej, a zabawa trwała do białego rana. ? Polecamy z całego serca współpracę wszystkim przyszłym parom młodym, które marzą o niezapomnianej zabawie na swoim przyjęciu! Pozdrawiamy!

Ola i Marek, 24.08.2019

Karolina i KrzysztofPanie Mironie! Dziękujemy!
To zdecydowanie najlepsza impreza na jakiej byliśmy. Mieliśmy przeczucie, że będzie fajnie, a było rewelacyjnie. I koniecznie musimy dodać, że to nie tylko nasze zdanie, ale także wielu gości (zarówno polskich, jak i międzynarodowych)! Było wzruszająco, było z humorem, było rodzinnie i przyjacielsko. Nie pamiętamy, żebyśmy kiedyś przetańczyli tyle godzin. ?? Dziękujemy także za spotkania przed weselem i wszelkie porady. Profesjonalizm i duże serducho do swojej pracy są nie do przecenienia. Polecamy gorąco! ❤️

Karolina i Kszysztof Szeszko

Z całego serca dziękujemy za poprowadzenie wspaniałej weselnej uroczystości! Impreza była wspaniała, goście bardzo dobrze się bawili :) :) :) dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pana Mirosława oraz porywającym tańcom i zabawom wiele osób mogło się przekonać, że impreza bezalkoholowa może być bardzo radosna i fascynująca :) bezcennym widokiem byli dla nas trzeźwi i rozbawieni goście chętnie uczestniczący w kulturalnych zabawach i konkursach ? najmłodsi uczestnicy do tej pory wspominają "super dj-a" i jego nietuzinkowe gadżety :) Od miesiąca szczęśliwi małżonkowie

Kasia i Adam Sobańtka:) :) :)

Dilafruz i JonaszPanie Mirosławie, bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Było wspaniale! Sposób ,w który Pan zorganizował całą zabawę przerósł nasze oczekiwania. Wykazał się Pan niebywałą kreatywnością i wyczuciem. Opinię tą podzielają również nasi Goście. Tym, którzy planują własne wesele serdecznie polecamy usługi Pana Mirosława!

Pozdrawiamy serdecznie, Dilafruz i Jonasz

Ewelina i PawelPanie Mirku,
wraz z Mężem bardzo dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie zabawy na naszym weselu! Goście byli zachwyceni i bawili się z nami do samego końca. Wszyscy będziemy długo wspominali Pana zaangażowanie i pozytywną energię. Dziękujemy za uświetnienie swoją osobą tak ważnego dla nas dnia.

Ewelina & Paweł

Emmanuela i RobertSerdecznie dziękujemy za udanie poprowadzone wesele z poprawinami! Ze szczerego serca możemy polecić Pana Mirona, parkiet ani na moment nie był pusty a goście do dzisiaj wychwalają i pytają, gdzie znaleźliśmy tak wspaniałego wodzireja. Pan Miron potrafi rozkręcić każdego do zabawy!

Emmanuella i Robert Wojtczak.

Patrycja i DanielChcielibyśmy z mężem serdecznie podziękować za przepiękne wesele, które takim było dzięki wspaniałemu wodzirejowi! Zabawa była przednia, goście bawili się znakomicie i co chwila ktoś podchodził pytać, skąd wytrzasnęliśmy takiego fajnego pana-wodzireja :) Zabawy w trakcie wesela, wspólne tańce gości, polonez na początek i piękne tradycyjne oczepiny - wszystko było cudowne! Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy każdemu!!

Patrycja i Daniel

Anna i PiotrPolecam zabawę z Panem Mironem; świetna atmosfera, goście zintegrowani, zadowoleni, rozbawieni, roztańczeni. Pan Miron okazał się świetnym instruktorem tańców integracyjnych -osoby, które nie znały tańców integracyjnych i te które miały okazję tańczyć je wcześniej chętnie brały w nich udział. Piękne przygotowanie oczepin i weselnych przyśpieweki; kapitalne zabawy dla dzieci (dzieci szalały ze szczęścia); Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Pan Miron był wodzirejem i DJ- ejem na naszym weselu :)

Anna i Piotr

Justyna i DamianBardzo dziękujemy za świetną zabawę weselną! Atrakcje przygotowane przez Wodzireja Mirona były niezwykle urozmaicone i ciekawe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie niezależnie od wieku:) Profesjonalizm, niezwykłe wyczucie i mnóstwo radości - tak mogę podsumować to, co prezentuje sobą Miron. Polecam gorąco:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy!:)

Justyna i Damian

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym bezalkoholowym weselu!! ;) Myśleliśmy, że będzie to trudne wyzwanie, ale Pan Miron stanął na wysokości zadania :) jest bardzo charyzmatyczny, potrafi wyczuć atmosferę i dopasować do niej tańce i zabawy. Jest spontaniczny, potrafi zachęcić do zabawy nawet opornych, nie da się przy nim nie bawić ;) my byliśmy zachwyceni i gościom również bardzo podobało się wesele i prowadzone konkurencje. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się z Panem Mironem na parkiecie ;) Wszystkim gorąco polecamy

Ewa i Wojciech

Doskonały dobór rytmów muzycznych, konkursy z klasą angażujące gości w każdym wieku i nienaganne prowadzenie Mirona Wodzireja stworzyły wyjątkowy klimat na naszym przyjęciu weselnym. Bardzo za to dziękujemy! A opromienione radością twarze naszych gości oraz ich obolałe od całonocnych pląsów nogi - niech będą najlepszą rekomendacją Mirona Wodzireja - Wodzireja z klasą. Polecamy! Zdecydowanie!

Kamila i Marcin

Agnieszka i MichalDziękujemy za wspaniałą imprezę weselną. Świetna zabawa, konkurencje mega zabawne, zdolność wodzireja do zangażowania wszystkich gości mnie zachwyciła. Wszystko zaplanowane od początku do końca. Wodzirej Miron wszystkiego przypilnował czasowo a my mogliśmy swobodnie się bawić.
Wszystkim serdecznie polecam

Agnieszka i Michał

Drogi Mironie! Jesteśmy Ci baaaardzo, baaaaaaaardzo wdzięczni za to, jak poprowadziłeś nasze wesele. Było po prostu niesamowicie!!!!! Wszyscy goście wspaniale się bawili tak samo dzieci jak i dziadkowie :) Twoje ogromne zaangażowanie i trud jaki włożyłeś w przygotowanie całego programu wesela powalił nas na kolana, wszystko było po prostu wspaniałe. Dzięki wspólnym zabawom wszyscy się zintegrowali i dobrze bawili. Jesteśmy na prawdę przeszczęśliwi, że w tym najważniejszym dla nas dniu to właśnie Ty byleś naszym wodzirejem :)

Magda i Szymon

Nie wyobrażamy sobie wesela bez Mirona. Nietuzinkowe podejście i pełen profesjonalizm. Polecamy zdecydowanie - kontrola nad imprezą, wyczucie czasu, wszystko w dobrym smaku. Integracja gości godna podziwu. Dziękujemy.

Asia i Mateusz 27.07.19r.

Jeden z niewielu, naprawę godny polecenia, jeśli nie wiesz w jakie ręce oddać swoje wesele, właśnie problem się rozwiązał 😁 najlepsze wesele, oby nie ostatnie! Bez dziwnych komentarzy, kulturalny, zabawy ze smakiem, wszystko w punkt, wesele będzie takie jakiego Ty chcesz

Monika Wiśniewska gość Asi i Mateusza 27.07.19r.

Super zabawa, prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie, aż się nie chciało schodzić z parkietu. Bardzo polecam! 👌 🤩 Niezapomniane wesele 💃 🕺

Patrycja Wróbel gość Asi i Mateusza 27.07.19r.

Ewelina i MarcinDziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę weselną!!! Nie mogłoby być lepiej. My oraz nasi Goście byliśmy zachwyceni sposobem prowadzenia zabawy! Dla niektórych z Gości była to najlepsza zabawa weselna na jakiej byli - dla nas również ;-) Świetnie bawili się zarówno najmłodsi jak i najstarsi
Dziękujemy! Dziękujemy! DZIĘKUJEMY!!!
Jest Pan najlepszym Wodzirejem jakiego znamy :-)
Z całego serca polecamy!!!

Super wesele 27.04.2019 r Ewelina i Marcin

Mart i AdamImprezy prowadzone przez Mirona są genialne! Pełne zaangażowanie, niezwykły dar rozkręcania zabawy, świetne pomysły i wiele, wiele innych zalet. Byłam na dwóch weselach prowadzonych przez Niego i chętnie wybrałabym się na kolejne! Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego wesela 18.05.2019 r. Goście byli bardzo zadowoleni i mówili, że lepszego Dj-Wodzireja nie znają!

Marta i Adam

Patrycja i TomaszSerdecznie dziękujemy Ci Mironie za poprowadzenie i zachęcenie wszystkich gości na naszym weselu do zabawy. Sądzimy, że gdyby nie twoja pomoc ten dzień nie byłby tak wspaniały. Serdeczne dzięki za włożony trud i wytrwałość przy tak wymagającej grupie weselników :)

Patrycja i Tomasz Kazuch

Dagmara i WojtekDawno temu kiedy myśleliśmy o naszym weselu- marzeniem było by goście czuli się swobodnie i świetnie się bawili.

Na naszym weselu było trudne towarzystwo bardzo zróżnicowane wiekowo ale tez i językowo. Przy stołach był polski, niemiecki i angielski. Na całe szczęście pojawił się ktoś kto marzenie spełnił.

A był to nie kto inny jak WODZIREJ MIRON.

Kapitalnie dobrana muzyka - każdy znalazł coś dla siebie.

Cudowna atmosfera - bez presji brania udziału w zabawach. Miron (co według nas bardzo ważne) jest pełen taktu, wyczucia i intuicji co do tego, czego goście w danym momencie potrzebują.

A przy tym my, Państwo młodzi mieliśmy poczucie, że wszystko przebiega wyśmienicie i nie musimy się o nic martwić.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że wesele jest tylko raz w życiu, a przy takim DJ - u chciałoby się powtórki co tydzień!!!

Myślę że najlepszą rekomendacją jest to, że po naszym weselu podchodzili goście którzy prosili o kontakt do Mirona Wodzireja ponieważ: "chcą dać namiar swojej kuzynce co wychodzi za mąż", "mają sami niedługo wesele" itp itd. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy chcą mieć cudownie roztańczone i rozbawione wesele.

Dagmara i Wojtek Machoń

Agata i Karol nPan Miron towarzyszył nam w najpiękniejszym dniu naszego życia. Dzięki niemu był to dzień naszych marzeń. Wspaniałe zabawy i muzyka poruszyly do tańca nawet najstarszych gości (mimo że wesele było bezalkoholowe). Nikt nie mógł narzekać na nudę. Pan Miron był także bardzo elastyczny gdy chodziło o sprawy podziękowań itp. Cały czas utrzymywał kontakt z gośćmi. Jest bardzo ciepły i wszystko można z nim na spokojnie ustalić i dogadać się. Polecamy każdemu komu zależy na świetnej zabawie, a noworzeńcom na weselu jak z bajki.
DZIEKUJEMY SERDECZNIE!!

Agata i Karol Trzcionka

Aldona i WłodekChcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Mironowi za stworzenie fantastycznej zabawy na naszym weselu!! Wszyscy nasi goście byli zachwyceni atmosferą ! Od początku do końca byliśmy zaskakiwani różnymi zabawami , no i super dobrana muzyka! ?

Aldona i Włodek Świerczyna

Kasia i KubaDziękujemy za stworzenie świetnej atmosfery na weselu i za śmiech do łez :)

Kasia i Kuba Racławiccy

Ania i RadekWitam, ja i moja żona serdecznie dziękujemy "Mironowi" za tworzenie oprawy muzyczno-zabawowej na naszym weselu. serdecznie polecamy tego wodzireja, który jest roześmiany, życzliwy, kulturalny. Często zmienia kreacje, przykuwa wzrok, potrafi rozruszać osoby w różnym wieku. Jeśli jesteś osobą, która poszukuje wodzireja-dj'a, chce uniknąć żenujących sprośnych zabaw weselnych, to "Miron" jest właściwą osobą, która w zamian oferuje taktowne konkursy, taneczne zabawy integracyjne oraz dobrze wyselekcjonowaną muzykę.

Ania i Radek Kopec

Justyna i CezaryOgromne podziękowania za poprowadzenie imprezy weselnej! Jesteśmy zachwyceni współpracą, Pana kreacją :D i pozytywną energią! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY w imieniu swoim oraz gości!

Justyna i Cezary Kantek

Magda i Dominik podziekowanieMironie, dziękujemy za przednią zabawę na weselu! Wszyscy goście byli ogromnie usatysfakcjonowani! Ci młodsi jak również nieco starsi! Poziom zadowolenia z imprezy, pomimo porażki polskich piłkarzy, uważamy za optymalnie wysoki! Oby tak dalej!
Polecamy i pozdrawiamy :)

Magda i Dominik

Ania i Tomek podziekowanieWielkie podziękowania dla bardzo energicznego, zaangażowanego i charyzmatycznego wodzireja/DJa. W prosty i przyjemny sposób potrafił Pan „rozruszać” całą salę, a Pana gry i kreatywne podejście wielokrotnie doprowadzały nas do szczerego śmiechu :) Dziękujemy za wielką kulturę, styl i poziom zabaw, na których tak na zależało podczas wydarzenia.

Pozdrawiamy, Ania i Tomasz

- Najlepszy wodzirej na świecie!!! Dziękujemy Ci Miron za cudowne, kreatywne, pełne zabawy i uśmiechów wesele. Gdyby nie Ty nie byłoby tak czadowo: DDDDDDD Niech Ci Pan Bóg błogosławi! Dziękujemy! — fantastycznie.

Natalia i Daniel Gajos

Dziękujemy jeszcze raz za poprowadzenie naszego Wesela. Było super !

Anna i Robert Iwańczuk

Dziękujemy za poprowadzenie imprezy weselnej przy świetnej muzyce. Szczerze polecamy Wodzireja Mirona, jeśli chcecie się bawić równie dobrze jak my!

Łukasz i Ewa Chęcińscy

Dziękujemy fantastycznemu wodzirejowi za rewelacyjne poprowadzenie zabawy na naszym weselu :)
Uroczyste rozpoczęcie wesela polonezem wspólnie z ponad 100 gośćmi było świetną zapowiedzią reszty wesela.
Razem z gośćmi bawiliśmy się świetnie! Grający profesjonalnie,doskonale wyczuwający nastroje gości, praktycznie każdy rodzaj muzyki zarówno do zabawy i tańczenia jak również spokojna muzyka w trakcie posiłków.
Wodzirej wybitny, niejednokrotnie – co uważamy za absolutny rekord w swojej kategorii – stu procentowa frekwencja na parkiecie!
Dysponuje pełnym repertuarem przebrań, gier i zabaw, poczuciem humoru oraz wyczuciem dobrego stylu. POLECAMY.

Paulina i Tomasz Andrusyszyn

Prowadzenie weselWitamy serdecznie, jesteśmy po maratonie 5 wesel w ostatnim roku (w tym nasze), więc mieliśmy dosyć szeroki przegląd DJ-ów, wodzirejów oraz zespołów i musimy przyznać, że na naszym weselu bawiliśmy się najlepiej. Jest to oczywiście subiektywna ocena, ale wielu gości podkreślało świetny klimat zabawy i szczerze zachwalało imprezę. Miron wywarł ogromne wrażenie na naszych weselnikach, a jednocześnie nie "gwiazdorzył". Repertuar świetny, każdy znalazł coś dla siebie (od walca, po współczesne hity), super zabawy (w dobrym guście- bez podtekstów i krępowania gości, to o co nam chodziło), rewelacyjny głos prowadzącego :-) goście sami zgłaszali się do zabaw, nie było wyciągania na siłę. Nogi same rwały się do tańca.
Dziękujemy serdecznie za wszystko, gorąco polecamy wszystkim."

Sławek i Ania Winszczyk

Pan Miron zajął sie oprawą artystyczna naszego wesela i nie wyobrażamy sobie, że ktoś inny mogłby to lepiej zrobić. Wszyscy bawili się wyśmienicie! Potrafi każdego porwać do tańca, śpiewu i zabawy! Niejednokrotnie goście zanosili się od śmiechu...i my też :) Człowiek orkiestra! Dziękujemy za wspaniały Dzień Panie Mironie!

Nela i Krystian Stelmach

Agnieszka i Aleksander Lasek Po raz pierwszy zobaczyliśmy Mirona w akcji na weselu mojej siostry i już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy, aby poprowadził także nasze, choć wówczas nie byliśmy nawet narzeczeństwem, a ślub był tylko planem na bliżej nieokreśloną przyszłość...:-)

Gdyby wtedy ktoś zapytał nas o najlepsze wesele, jakie byliśmy, to postawilibyśmy na wesele mojej w/w siostry. Jednak kiedy przeżyliśmy swoje własne, to nasza odpowiedź na to pytanie zmieniła się. Nie tylko z powodu wyjątkowości tego dnia dla nas jako młodej pary, ale także dzięki Mironowi, który przeszedł samego siebie przebierając się za szlachcica czy Araba, w zależności od potrzeby chwili.

Bardzo gruntownie przygotowywał się do wydarzenia- pytał nas o ilość i wiek gości i dostosował do nich program imprezy, np. poprowadził całą serię zabaw dla dzieci, dzięki czemu nie były zdane tylko na siebie, ale miały swoje "pięć minut". Polonezem Miron pokierował tak, że choć miejsca było mało, to wszystkie figury, nawet te skomplikowane, wyszły zdumiewająco bez wcześniejszego próbowania! Natomiast tańce arabskie, w których mieliśmy naśladować jego ruchy, porwały niemalże wszystkich gości.

Całość prowadzona była z wielką klasą, więc jedyne co nam pozostaje, to gorąco polecać!

Agnieszka i Olek Lasek

Z pełną odpowiedzialnością i prawdziwą radością pragniemy polecić Mirosława Jaworowskiego jako niezawodnego wodzireja i gwaranta świetnej zabawy!
Nasz pierwszy kontakt z Mirkiem w tej roli miał miejsce na naszym weselu, które dzięki Niemu zostało niezapomnianym przeżyciem nie tylko w naszej pamięci, ale i licznych gości.

A musimy przyznać, że zadanie, które postawiliśmy przed Mirkiem nie było proste z tego względu, że nasze wesele było bezalkoholowe. Część gości miało liczne obawy czy wesele się uda czy nie będą się nudzić, lecz po imprezie wielokrotnie dziękowali nam za zaproszenie i z wyrazami uznania dla prowadzącego Mirka stwierdziło, że nigdy tak świetnie się nie bawili.

W późniejszych latach wielokrotnie braliśmy udział w różnych imprezach organizowanych przez Mirka i zawsze byliśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Od naszego wesela minęło sporo czasu, a my wciąż podziwiamy Mirka za Jego ogromne zaangażowanie w przygotowywaniu imprez, za nieustający entuzjazm i uśmiech oraz dążenie do wzbogacania repertuaru muzycznego, odkrywania coraz nowszych zabaw, skeczy, rekwizytów itp. Jego profesjonalizm, pogoda ducha, życzliwość i wysoka kultura osobista są gwarancją udanej zabawy!

Małgorzata i Łukasz Wach

Marta i Oskar TwardowscyNiekonwencjonalny, kreatywny, kulturalny i nieprzejednany. To pierwsze słowa, jakie kojarzą mi się z Mironem.

Byliśmy w podbramkowej sytuacji. Na 3 tygodnie przed ślubem okazało się, że zarezerwowany wcześniej zespół nie weźmie udziału w naszym weselu. Tragedia. Uruchomiliśmy dawne kontakty i tak dotarliśmy do Mirona. Jeden telefon, jedno spotkanie i gotowe. Byliśmy z narzeczonym bardzo zaskoczeni. Już podczas rozmowy okazało się, że mamy do czynienia z oryginalnym człowiekiem.

Na początku sceptycznie odnieśliśmy się do jego niecodziennych pomysłów,  jednak zaufaliśmy im. I nie zawiedliśmy się! Podstępem wyciągnął wszystkich gości na parkiet, rozruszał starszyznę i przypodobał się młodym. Tańczył podczas całego wesela, prowadził zabawy, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy.

Muzyka była nietuzinkowa. Nie zabrakło oczywiście popularnych przebojów. Miron starannie dobrał muzykę, biorąc pod uwagę nasze sugestie. Żadna piosenka nie była przypadkowa, a do części z nich przygotował charakteryzację i układ taneczny.

Generalnie prowadzenie wesela zorganizowane zostało bardzo profesjonalnie. Nie było ani jednej osoby, która miałaby jakieś uwagi. My sami byliśmy bardzo zadowoleni i obecnie opowiadając o naszym weselu znajomym, na pierwszym miejscu wspominamy właśnie wodzireja. Gdybyśmy mieli ponownie podjąć decyzję, podjęlibyśmy taką samą bez zmrużenia oka.

Jeżeli nasza opinia jest niewystarczająca, proszę kontaktować się na adres: marta.twardowska06 (at) gmail.com . Bardzo chętnie podam więcej szczegółowych informacji.

Marta i Oskar Twardowscy

Serdecznie polecamy Pana Mirona! Tytuł: 🤩Wesele było poprowadzone z klasą! Goście byli zadowoleni i bawili się do białego rana Tytuł: 😁Jesteśmy wdzięczni za całe serducho włożone w tą imprezę Tytuł: ❤

Wodzirej na wesela

wesela bezalkoholowe • wesela z alkoholem • zabawy dla dzieci na weselu

Wodzirej dla dorosłych

bale karnawałowe dla dorosłych • imprezy integracyjne • jubileusze • konferansjerka

Wodzirej dla dzieci (i rodziców)

pikniki rodzinne • festyny • zabawy plenerowe • bale karnawałowe • spotkania ze św. Mikołajem • urodziny